تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از رونمایی از ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت، ردموندی‌ها به آرامی در حال بروزرسانی و اعمال تغییرات روی سیستم‌عامل خود هستند. یکی از مواردی که در سال‌های اخیر و نسخه‌‌های گذشته‌ی ویندوز، تغییر چندانی به خود ندیده، رابط کاربری مربوط به نصب ویندوز است که در ویندوز ۱۰ تغییر کرده و بروز شده است.

براساس گزارش‌های منتشر شده، مایکروسافت در بیلد جدید ویندوز ۱۰، رابط کاربری مربوط به نصب ویندوز را تغییر داده است. Neowein تصویری را منتشر کرده که به ادعای نویسنده، مشابه محیط نصب ویندوز ۱۰ است. همانطور که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید، محیط نصب ویندوز بصورت کامل تغییر کرده است.

اطلاعات ارائه شده حکایت از این دارد که در میانه‌ی صفحه‌ی نمایش حلقه‌ای برای نمایش پیشرفت نصب قرار دارد و در قسمت پایین نیز مراحل فرآیند نصب سیستم‌عامل با جزئیات نمایش داده می‌شود. در بالای صفحه‌ی نمایش نیز پیامی مبنی بر نصب نسخه‌ی پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ با فونت بزرگ درج شده و در قسمت زیرین آن نیز جمله‌ای قرار گرفته که گویای شروع مجدد چندباره‌ی سیستم است. از این‌رو کاربر دعوت به انتظار می‌شود.
هرچند این تصویر بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما شاهد دگرگون شدن ساختار صفحه‌ی مربوط به نصب سیستم‌عامل ویندوز در مقایسه با نسخه‌های پیشین هستیم. احتمالا در بیلد‌های آتی شاهد تغییرات بیشتر و اضافه شدن مواردی به این صفحه خواهیم بود، چراکه به‌نظر می‌رسد مایکروسافت تغییرات در این قسمت را آغاز کرده و هنوز کامل نشده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین