تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

استفاده از دو لبه‌ی خمیده در طرفین نمایشگر گلکسی S6 اج منجر به خلق قابلیت‌‌های متعدد نرم‌افزاری برای گوشی شده که یکی از آن‌ها نمایش رنگ‌ها در لبه‌های گوشی هنگامی است که تماس صوتی دریافت می‌شود. حال آنکه اپلیکیشن Edge Color Notifications این امکان را برای تمام گوشی‌ها به ارمغان آورده است.

سامسونگ گوشی‌هوشمند گلکسی S6 اج را از دهم آوریل سال جاری میلادی روانه‌ی بازار خواهد کرد. یکی از قابلیت‌های نرم‌افزاری که به واسطه‌ی بهره‌گیری از صفحه‌ی نمایشی با دو طرفین خمیده در گلکسی S6 اج در دسترس است، نمایش رنگ‌های متنوع در لبه‌های صفحه‌ی نمایش هنگام دریافت تماس‌های صوتی است. اپلیکیشن Edge Color Notification که اخیرا در گوگل پلی استور قرار گرفته این قابلیت را در اختیار تمام کاربران گوشی‌های‌ اندرویدی قرار داده تا از آن استفاده کنند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان از میان طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، گزینه‌های مورد نظر خود را برای افراد مختلف انتخاب کرد تا در زمان دریافت تماس‌های صوتی، حاشیه‌های کناری صفحه‌ی نمایش به این رنگ‌ها نمایش داده شود. همچنین این اپلیکیشن امکان نمایش رنگ‌ها در یکی از لبه‌های چپ یا راست و همچنین دو لبه را فراهم می‌کند.
البته باید به این موضوع اشاره کرد که این اپلیکیشن سایر قابلیت‌های موجود در گلکسی S6 اج را ارائه نمی‌دهد. ضمنا باید به این نکته نیز توجه کرد که نمایش رنگ‌ها در لبه‌ی گلکسی S6 اج، در زمان دریافت تماس‌های صوتی بسیار زیبا جلوه می‌کند و این موضوع به دلیل خمیدگی موجود در طرفین صفحه‌ی نمایش است. برای مثال می‌توان به زمانی اشاره کرد که صفحه‌ی نمایش گوشی رو به پایین قرار گرفته و کاربر از طریق نمایش رنگ‌های طرفین نمایشگر به دریافت تماس و همچنین فردی که تماس گرفته پی می‌برد، در حالی که این موضوع در گوشی‌های‌هوشمند معمولی غیرممکن است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین