تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

زن خلبان آمریکایی که از ناحیه ی دست و پا معلول است توانست با قدرت تفکر، هواپیمای نظامی جهان را  به حرکت درآورد و بعد آن را روی زمین نشاند. هدایت با قدرت تفکر و بدون داشتن دست و پا کار سخت و دشواری به نظر می رسد در حالی که خانم جین شرمان با اینکه سالهاست به دلیل بیماری نادر به معلولیت دچار شده است، به این موفقیت رسید.
این زن با کمک برنامه ویژه ی آژانس پروژه های تحقیقات پیشرفته دفاعی آمریکا (DARPA) و با ایمپلنت های نورونی موجود در مغزش کنترل مناسبی بر اندام های روباتیکی اش دارد و این عمل با قدرت تفکر انجام می گیرد. اندام های روباتیک هوشمند خانم جین شرمان به او کمک می کند تا پیشرفته ترین هواپیمای نظامی جهان را که همان شبیه ساز هواپیمای جنگنده F-35 است به کنترل و حرکت در آورد.
طبق گفته ی مدیر آژانس پروژه های تحقیقات پیشرفته دفاعی آمریکا، این یک موفقیت بزرگ در زمینه  ی فناوری های نو ظهور است که این خانم با کمک قدرت تفکر توانست بازوی روباتیکی که به بدنش متصل است را به حرکت در آورد و بعد از این موفقیت تقاضا کرد شبیه ساز هواپیمای جنگنده F-35 به کنترل و هدایت در آورد و به عقیده ی دانشمندان در تحقیقات مربوط به سیگنال دهی نورونی، این موفقیت عامل تحریک کننده ی بزرگی برای توسعه ی این تحقیقات می باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین