تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اخیرا شایعات متعددی در مورد سیستم پرداخت گوگل مطرح شده است. حال ساندار پیچای، در کنگره‌ی موبایل بارسلون خبر از ارائه‌ی فریم‌ورک این کمپانی با عنوان Android Pay داده است. نکته‌ی جالب توجه در خصوص اندروید پِی این است که گوگل یک سیستم پرداخت ارائه نمی‌کند؛ بلکه فریم‌ورک مورد نظر را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد.

ساندار پیچای، نائب رئیس ارشد گوگل در جریان برگزاری کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلون، به این نکته اشاره کرد که غول جستجو درصدد ارائه‌ی فریم‌ورک مربوط به سیستم پرداخت خود با عنوان اندروید پی است. گوگل به این نکته پی برده که استفاده از موبایل برای انجام پرداخت‌ها اهمیت پیدا کرده و از این‌رو درصدد راه‌اندازی سرویس خود است.
براساس اطلاعات ارائه شده‌، گوگل در سرویس خود از فناوری توکن استفاده خواهد کرد. در این سیستم در زمان انجام تراکنش‌های مالی، از عبارت‌های کدگذاری شده‌ی یکبار مصرف استفاده خواهد شد. با استفاده از این فناوری می‌توان در مواقعی که حتی ارتباط تلفنی گوشی‌هوشمند برقرار نیست، پرداخت‌های مورد نظر خود را انجام داد. این سیستم را می‌توان تا حدودی مشابه اپل‌پی دانست.
عرضه‌ی API این سیستم بدین معنا است که از این پس توسعه‌دهندگان نیز قادر خواهند بود تا از امکانات اندروید پی در اپلیکیشن‌های خود استفاده کنند. شاید این سؤال مطرح شود که سرنوشت والت چگونه خواهد بود؟ گوگل همچنان والت را ارائه خواهد داد و از API اندروید پی به‌عنوان هسته‌‌ی اصلی خود استفاده خواهد کرد. اندروید پی را می‌توان با NFC مورد استفاده قرار داد و همچنین اعتبارسنجی از طریق بهره‌گیری از فاکتورهای بیومتریک نظیر اثر انگشت نیز میسر است. دیروز سامسونگ سرویس پرداخت خود را با عنوان سامسونگ پی معرفی کرد. ساندرای پیچای نسبت به همکاری با سامسونگ برای ترکیب دو سرویس ابراز علاقه کرده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین