تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تیم اسپیس‌ایکس به تازگی با موفقیت یک موشک فالکون ۹ را به فضا پرتاب کرده است. این موشک قرار است پس از اینکه از اتمسفر زمین گذشت، به زمین بازگردد و روی سکوی مخصوص خود فرود آید.

کمپانی اسپیس‌ایکس و ایلان ماسک هر دو امروز این خبر را در توییتر منتشر کرده‌اند. موشک فالکون ۹ جدید اسپیس‌ایکس قصد دارد به زودی به ایستگاه جغرافیایی هدف خود برسد. 
هر دو ماهواره حمل شده توسط موشک فالکون ۹ کاملا الکتریکی و تجاری هستند و توسط Boeing ساخته شده‌اند. این ماهواره‌ها متعلق به ارائه دهنده‌های فرانسوی ماهوار‌ه با نام Eutelsat و Asia Broadcast هستند. به گزارش Spaceflight Now، ماهوراه‌ها وابستگی کلی به انرژی بهینه الکتریکی موتور‌های یونی دارند و تا دو دهه در مدار خود باقی می‌مانند.
اسپیکس‌ایکس به این زودی از ماجراجویی‌های خود دست نخواهد کشید و قرار است دو موشک Falcon 9s دیگر را اواسط ماه آپریل به فضا پرتاب کند. این موشک‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که بتوان دوباره از آن‌ها استفاده کرد اما شرکت خصوصی بزرگ اسپیس‌ایکس هنوز موفق به فرود موفقیت آمیز این موشک‌ها روی زمین نشده است.
اسپیس‌ایکس در هر صورت قصد دارد موشک‌های خود را قابل بازیابی و استفاده دوباره کند و حتی به همین منظور سکویی شناور در اقیانوس اطلس برای فرود موشک‌ها فراهم کرده است. از آخرین باری که اسپیس‌ایکس این آرزوی خود را آزمایش کرده، تقریبا یک ماه می‌گذرد و تاکنون وضعیت بد هوایی و مشکلاتی راداری مانع از پرتاب و فرود دوباره موشک توسط این کمپانی شده‌اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین