تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت MTN آفریقای جنوبی به عنوان شریک تجاری پروژه تلفن همراه ایرانسل، در پی اعلام سرقت رمز سیم کارت مشترکان این اپراتور تاکید کرده که سیم‌کارت‌های شبکه MTN از امنیت کامل برخوردار هستند.

هفته گذشته اخباری از سوی رسانه های معتبر خارجی منتشر شد که براساس اسناد فاش شده، دو سازمان جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا و ستاد ارتباطات دولت انگلیس با هک کردن شرکت هلندی Gematlo بزرگترین و مشهورترین سازنده سیم کارت در دنیا و سرقت کدهای رمزگذاری داده های سیم کارت ها توانسته‌اند از سال ۲۰۱۰ به بعد مکالمات میلیون ها مشترک موبایل در سراسر جهان را مورد استراق سمع قرار دهند.
بر اساس اطلاعات موجود در این اسناد افشا شده که مربوط به یک دوره سه ماهه جاسوسی است، بیشترین میزان سرقت اطلاعات از ایمیل های یاهو و جیمیل کارکنان هواوی صورت گرفته و ایمیل‌های یاهو و جیمیل کارکنان شرکت MTN Irancell دومین هدف جاسوسی جذاب آمریکا و انگلیس محسوب می‌شود؛ جاسوسان آمریکایی و انگلیسی بعد از دسترسی به ایمیل های هدف، آنها را جستجو می کردند تا اطلاعاتی در مورد کلیدهای رمزگذاری سیم‌کارت ها بیابند.
براین اساس شرکت MTN آفریقای جنوبی در بیانیه ای اعلام کرد

از طریق گزارش‌های رسانه‌ها مطلع شدیم که ظاهرأ تیمی متشکل از جاسوسان ستاد ارتباطات دولتی انگلیس و آژانس امنیت ملی آمریکا طی حملات مشترکی در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ کلیدهای رمز سیم‌کارت‌های شرکت Gemalto و سایر فروشندگان سیم‌کارت را به سرقت برده است. بدینوسیله اعلام می‌دارد ام‌تی‌ان از سامانه‌های امنیت اطلاعات قدرتمندی برخوردار است که از اطلاعات مشتریان و حریم خصوصی آنها به طور کامل محافظت می‌کند. ما اقدامات و مؤلفه‌های امنیتی متعددی را به منظور محافظت از اطلاعات مشتریان در شبکه ام‌تی‌ان تعریف کرده ایم که یکی از آنها پشتیبانی از سیم‌کارت‌ها است. به موازات تکامل فناوری در صنعت مخابرات، ام‌تی‌ان با همکاری تأمین‌کنندگان و شرکایش، بدون هیچ وقفه‌ای به تلاش برای تقویت سازوکارهای اداره و کنترل اطلاعات شبکه خود ادامه خواهد داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین