تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل در اقدامی ناگهانی شبکه اجتماعی گوگل پلاس را تجزیه کرد و دو شبکه اجتماعی دیگر با نام‌های Photos و Streams را به وجود آورد. برادلی هورویتس، نائب رئیس جدید بخش محصولات گوگل، دو سرویس جدید گوگل با نام‌های Photos و Streams را رسما در پستی در گوگل پلاس معرفی کرده است.

ساندرا پیچای، رئیس بخش محصولات و سرویس‌های گوگل می‌گوید از مدت‌ها قبل گوگل در پی تجزیه شبکه اجتماعی گوگل پلاس بوده است. او صحبت‌های خود را اینطور ادامه می‌دهد: «من فکر می‌کنم در آینده‌ای نزدیک شما به خوبی تمرکز بیشتر ما بر سه حوزه ارتباطات، تصاویر و جریان‌های شبکه‌های اجتماعی را نسبت به تنها یک عرصه واحد به نام گوگل پلاس خواهید دید.»
رئیس گوگل پلاس نیز چند ساعت پیش از شغل خود استفعا کرد و حالا هورویتس جایگزین وی با عنوان رئیس دو سرویس جدید Photos و Streams شده است. هنوز مشخص نیست چه اتفاقی برای سرویس هنگ‌اوت گوگل خواهد افتاد. ممکن است سرویس هنگ‌اوت نیز به عنوان بخشی از گوگل پلاس باقی بماند.
در ماه دسامبر، هورویتس گفته بود که هنگ‌اوت عرصه‌های مختلفی را در برمی‌گیرد: «برای پیام‌رسانی، برقراری تماس، شخص با شخص، یک گروه با گروه دیگر، برای مصرف‌کنندگان و بخش‌های سازمانی و شرکتی استفاده می‌شود.» سرویس‌های پیام‌رسان رقیب زیادی همچون واتس‌اپ و وایبر اخیرا قد علم کرده‌اند و حتی ممکن است گوگل دست از ادامه کار روی سرویس هنگ‌اوت نیز بکشد. یا اینکه آن را از گوگل پلاس جدا کند. هورویتس می‌گوید: «ما تلاش داریم چیزهایی را توسعه دهیم که به ارتباط مردم در هر جا که هستند و هر محصولی را که ترجیح می‌دهند، کمک کند.»


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین