تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شبکه اجتماعی گوگل پلاس فراز و نشیب‌های زیادی را در طول‌ سال‌های اخیر پشت سر گذاشته است. آپریل ۲۰۱۴، دیوید بس‌بریس ریاست گوگل پلاس را برعهده گرفت و در اولین اظهار‌نظر‌های خود گفت گوگل در حال سرمایه‌گذاری بلند مدت روی شبکه اجتماعی خود است. حال، کمتر از یک سال بعد از آن صحبت‌ها، وی از سمت خود استعفا کرده و گوگل پلاس نیز تجزیه شد.

بر اساس گزارش وب‌سایت تک‌کرانچ، برادلی هورویتس جایگزین بس‌بریس شده و اکنون به عنوان نائب رئیس محصولات گوگل دو سرویس جدید Photos و Streams که از تجزیه گوگل پلاس به وجود آمده‌اند را اداره می‌کند.
گوگل بالاخره پس از شش ماه تسلیم شد و نحوه ادامه فعالیت گوگل پلاس را تشریح کرد. بس‌بریس، رئیس پیشین گوگل پلاس البته در مصاحبه‌ای که قبلا با Recode داشته از برنامه‌های آینده گوگل پلاس اطلاعات زیادی ارائه نکرده و نگفته که این شبکه اجتماعی قصد دارد در چه زمینه‌هایی خود را بهبود دهد.
ساندرا پیچای در مصاحبه خود با فوربس می‌گوید تمرکز بیشتر ما در آینده بر سه بخش ارتباطات، تصاویر و جریان‌های گوگل پلاس خواهد بود و این سه عرصه برای ما اهمیت بسیار زیادی دارند و دیگر تنها در یک عرصه فعالیت نخواهیم داشت. هورویتس می‌گوید با تیم خود سخت در تلاش برای ارائه سرویس‌هایی جدید و ایجاد تغییرات است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین