تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر اساس تصویر تبلیغی فاش شده، اولین ساعت هوشمند مجهز به اندروید ور از شرکت هواوی با نام «هواوی واچ» معرفی خواهد شد. این تبلیغ به گونه‌ای طراحی شده که تمایل هوآوی را در تولید یک محصول لوکس، به خوبی آشکار کرده است.

 در تصویر منتشر شده از سوی هواوی، فردی خوش‌پوش ساعت هوآوی را در دست دارد و عبارت "طراحی ماندگار. هوشمند"  زیر آن نوشته شده است. این تبلیغ حاکی از آن است که ساعت هوآوی به دلیل طراحی کلاسیک و بی‌عیب و نقص خود ماندگار خواهد بود و همچنین به تکنولوژی‌ها و اندروید ور  مجهز خواهد شد.
«Richard Yu» مدیرعامل هوآوی در سپتامبر سال گذشته گفته بود که ساعت هوشمند این کمپانی مانند محصول Gear S سامسونگ یک محصول مستقل و بدون اتکا به گوشی‌های هوشمند خواهد بود. Gear S سامسونگ دارای ارتباط ۳G است، اما ساعت هوشمند هوآوی مجهز به شبکه‌ی ۴.۵G است. اطلاعات بیشتر در خصوص این ساعت را در کنگره جهانی موبایل دریافت خواهیم کرد. هوآوی اخیرا دستبند هوشمند خود را که از  شبکه‌ی ۴.۵G LTE پشتیبانی می‌کند، معرفی کرد و به همین دلیل امکان دارد ساعت هوآوی نیز به جای ۴G با قابلیت ۴.۵G LTE معرفی شود.

 تصویری از ساعت لوکس و هوشمند هوآوی منتشر شد

هوآوی علاوه بر ساعت هوشمند، نسل جدید برخی از محصولات خود را نیز در کنگره جهانی موبایل امسال رونمایی خواهد کرد. یکی از آن‌ها TalkBand B1 خواهد بود که یک دستبد هوشمند است و می‌توان از آن برای برقراری مکالمات صوتی استفاده کرد. محصول دیگر ممکن است Mediapad X1 باشد؛ این محصول که در میانه فبلت‌ها و تبلت‌ها جای می‌گیرد، دارای صفحه نمایش ۷ اینچی است و می‌توان با آن تماس‌های صوتی نیز برقرار کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین