تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل با انتشار تصاویری، از یک طرح پیشنهادی برای بازسازی مقرر اصلی خود در شهر «مانتین ویوو» واقع در ایالت کالیفرنیا خبر داد. این کمپانی برای این طرح ۴ سایت مجزا با سقف‌های شیشه‌ای بزرگ که متناسب با تکنولوژی روز قابل تغییر هستند، در نظر گرفته است.

 با توجه به ایده‌ی گوگل، دیگر اپل و انویدیا کمپانی‌های بزرگ با ساختمان‌های عجیب و غریب در سیلیکون ولی نیستند؛ گوگل فراتر از ساختمان‌های ساده و مدرن شرکتی، قصد طراحی یک ساختمان شیشه‌ای با عنوان «کانوپیز» را دارد. در بازسازی داخلی این ساختمان، گوگل هر آنچه را که نیاز داشته باشد، به آسانی در اختیار خواهد داشت. فن‌آوری‌های جدیدی که تا به حال در این ساختمان وجود نداشته، پس از باز سازی به قابلیت‌های ساختمان این شرکت اضافه خواهد شد. گوگل ادعا می‌کند که تا ۵ سال آینده، ساختمانی مشابه مدل بازسازی شده‌ی ساختمان اصلی این شرکت وجود نخواهد داشت. نکته‌ی قابل توجه این است که گوگل در این طرح به جای بازسازی ساختمان و فضایی پر از ساختمان و پارکینگ، بیشتر به فضای باز، طبیعت و نوردهی، توجه کرده است.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین