تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دیروز در جریان برگزاری رزمایش پیامبر اعظم، نیروی زمینی سپاه پاسداران در جزیر‌ه‌ی جاسک، از دستاوردهای جدید خود پرده برداشت. یکی از این دستاوردها روبات‌های شناسایی و تهاجمی نیروی زمینی سپاه است.

استفاده از فناوری‌های روز و مخصوصا روباتیک در میدان‌های جنگ‌ اهمیت بسیاری پیدا کرده، چراکه با استفاده از فناوری‌های روز می‌توان نیروهای انسانی را حفظ کرد و در وظایفی که خطرات جانی کمتری دارد، به کار گرفت. یکی از راهکارهای در پیش گرفتن چنین سیاستی، استفاده از روبات درمیدان نبرد است که این روزها توسعه‌ی آن‌ توسط بسیاری از سازمان‌های تحقیقاتی وابسته به نیروهای نظامی صورت می‌گیرد. سپاه پاسداران نیز دیروز در جریان رزمایش پیامبر اعظم، از دو روبات شناسایی و تهاجمی خود رونمایی کرد.

یکی از روبات‌های رونمایی شده، نمونه‌ای برای استفاده در کاربردهای شناسایی است و دوربین‌های حرارتی نصب شده روی آن می‌تواند تا شعاع پنج کیلومتری در شناسایی منطقه، کاربران را یاری کند. همچنین باید به روبات مسلحی نیز اشاره کرد که برد آن پنج کیلومتر است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین