تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تنها سه روز تا رونمایی پرچمداران سامسونگ باقی مانده که در این مدت شاهد تصاویر متفاوت لو رفته از گوشی‌های گلکسی S6 و S6اج بودیم؛ اما این بار، بنر منتشر شده در اینترنت بیانگر تصویر دقیق از این گوشی‌های هوشمند سامسونگ است.

در این بنر هر دو گوشی گلکسی اس 6 و اس6 اج به صورت واضح قابل مشاهده است؛ گلکسی اس 6 اج با دو لبه‌ی خمیده همراه با دکمه‌های تنظیم صدا در سمت چپ موبایل قرار دارد. به نظر می‌رسد این تصاویر توسط یکی از کارمندان اپراتور اسپریت منتشر شده است. در این عکس به کلمه‌ی «Six Appeal» اشاره شده که مربوط به کمپینی است که توسط اپراتورهای مخابراتی AT&T و Verizon برای توزیع پرچمداران سامسونگ استفاده می‌شد.
همچنین این عکس شامل اطلاعاتی در خصوص ثبت اولین پیش سفارش‌های گلکسی اس 6 و اس 6 اج در هفته‌ی آتی است که به افرادی که جزو نفرات اول ثبت‌نام برای سفارش هستند، به مدت محدودی تعدادی از این گوشی‌ها را جایزه می‌دهد. برای سفارش گوشی‌های گلکسی اس ۶  و اس ۶ اج، ابتدا کاربران باید ثبت‌نام کنند و زمان دقیق عرضه این گوشی‌ها از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.
تا به حال تقریبا از تمامی مشخصات مربوط به پرچمداران سامسونگ و حتی اپلیکیشن‌های پیش‌فرض آن‌ها مطلع شده‌ایم؛ باید منتظر ماند که سامسونگ در کنگره جهانی موبایل با دست پر و اطلاعات جدید از این گوشی‌ها همه‌ی طرفداران و کاربرانش را شگفت‌زده خواهد کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین