تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گزارش اخیر Strategy Analytics همچنین مشخص می‌کند که سهم اندروید از سود عملیاتی این بخش تنها 11.3 درصد بوده است. به زبان مال و اموال، اپل در این سه‌ماهه توانسته 18.8 میلیارد دلار سود عملیاتی از آن خود کند در حالی که کمپانی‌های تولیدکننده‌ی دستگاه‌های اندرویدی 2.4 میلیارد دلار سودآوری داشته‌اند.

این رقم بدون تردید جهش بزرگی برای اپل در مقایسه با سال پیش از آن به شمار می‌رود. طی سه‌ماهه‌ی سوم سال 2013 سهم سود عملیاتی اپل از صنعت گوشی‌های هوشمند 70.5 درصد بود و اندروید 29.5 درصد از باقی‌مانده‌ی آن را تحت اختیار داشت که طی یک دوره‌ی سه‌ماهه توسط تولیدکنندگان متعدد حاصل شده بود. با نگاهی به تعداد دلارهای مربوطه در سه‌ماهه‌ی 2013، اپل خبر از سود عملیاتی حاصل از فروش آیفون‌ها به مبلغ 11.4 میلیارد دلار داده بود. این در حالی است که سود عملیاتی اندروید از این بازار 4.8 میلیارد دلار برآورد شده بود.

اندروید با وجود برخورداری از سهم بازار بیشتر در سطح جهانی، اپل به لطف قیمت بالاتر و حاشیه سود بیشتر خود توانسته سهم بزرگی از سودآوری را از آن خود کند. این مساله بخصوص بخاطر تمرکز سازندگان چینی اندروید بر روی قیمت پایین و حاشیه سود اندک شدت بیشتری به خود گرفته است.

همچنین اپل در سه‌ماهه نهایی 2014 به لطف افزوده شدن آیفون 6 پلاس به سبد محصولات این شرکت، حاشیه سود میانگین خود را افزایش داده و جریان مالی بزرگی را روانه‌ی کوپرتینو کرده است. طی سه‌ماهه‌ی اکتبر تا دسامبر سال گذشته، اپل 74.5 میلیون دستگاه آیفون به فروش رسانده که نمایانگر سود فوق‌العاده‌ی 18.1 میلیارد دلاری برای این کمپانی است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین