تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

عضو شورای سیاستگذاری فناوری در وزارت ارتباطات از تشکیل سه شورای راهبری برای حمایت از فعالان حوزه فناوری اطلاعات در زمینه‌های مختلف از جمله جویشگر ملی و نرم‌افزارهای بومی و متن باز خبر داد.

خسرو سلجوقی با اشاره به برنامه‌های وزارت ارتباطات برای حمایت از تولیدات بومی در داخل کشور گفت:
    سه شورای راهبری شامل شورای راهبری جویشگر بومی (موتور جستجو)، شورای راهبری نرم‌افزارهای بومی و متن باز و همچنین کارگروه توسعه‌ی خط و زبان فارسی در محیط رایانه‌ای با هدف حمایت و ارائه برنامه‌های مشخص در وزارت ارتباطات تشکیل شده است.
معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران معتقد است که فعالان در این زمینه‌ها می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را در شوراهای راهبری مرتبط ارائه دهند:
    در زمینه تخصیص وام وجوه اداره شده نیز اقداماتی صورت گرفته است به این نحو که کارگروه‌های سخت افزار، نرم افزار، محتوا و خدمات و همچنین امنیت فناوری اطلاعات در شورای سیاستگذاری ICT تشکیل شده است. پروژه‌های مرتبط با این چهار موضوع در کارگروه‌های مربوطه بررسی و از محل وام وجوه اداره شده تخصیص اعتبار می‌شوند.
سلجوقی با تاکید بر برنامه‌های حمایتی از طرح‌های بومی در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد:
وام وجوه اداره شده در سه بخش تحقیق و توسعه، کسب و کار و صادرات محصولات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به طرح ها تخصیص داده می‌شود و این طرح‌ها مورد حمایت قرار می‌گیرند.
در هفته‌های گذشته وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از موتور جستجوی بومی «یوز» حمایت کرد و قرار است در روز ارتباطات (27 اردیبهشت 94) نیز موتور جستجوی بومی «پارسی جو» را معرفی و مورد حمایت مالی و معنوی قرار دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین