تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل در حال توسعه‌ی حالت خواندن یا Reading در مرورگر خود است. این حالت برای تسهیل خواندن متون در مرورگر کروم از طریق حذف انواع تصاویر، کلید‌ها و تبلیغات است.

فرانکو بیوفورد که در حال فعالیت در پروژه‌ی کرومیموم است، اضافه شدن حالت Reading را در کروم نسخه‌ی دسکتاپ و موبایل اعلام کرده است. با استفاده از حالت Reading می‌توان فارغ از انواع تصاویر، باکس‌‌های تبلیغاتی و کلید‌های موجود در صفحه‌ی وب، به‌راحتی متن مورد نظر خود را مطالعه کرد. مرورگر سافاری اپل پیش از این چنین قابلیتی را در اختیار کاربران گذاشته بود و مایکروسافت نیز ویژگی‌مشابه‌ای را در مرورگر پروژه‌ی اسپارتان در اختیار کاربران خواهد گذاشت. حال کاربران کروم که پیش از این از چنین ویژگی محروم بودند، خواهند توانست تا از حالت Reading Mode در مرورگر خود استفاده کنند.

حالت Reading Mode برای ابزار‌های موبایل از ابتدای سال جاری میلادی بصورت مخفی در دسترس بوده است. در صورت علاقه می‌توان این قابلیت را از طریق مراجعه به آدرس chrome://flags#enable-reader-mode-toolbar-icon و کلیک روی Enable فعال کرد. در نسخه‌ی دسکتاپ باید DOM Distiller را فعال کرد. پس از فعال کردن کلید Distill Page در مرورگر برای ورود به حالت Reading نمایش داده خواهد شد. یقینا برای استفاده از نسخه‌ی پایدار کروم با این ویژگی باید به انتظار انتشار بروزرسانی جدید بنشینیم.

در حالت Reading المان‌های اضافی از صفحه حذف شده و تنها متن بصورت واضح و خوانا نمایش داده می‌شود تا کاربر بدون نمایش تبلیغات و موارد اضافی، متن را مطالعه کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین