تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

outlook.com یکی از پرطرفدارترین سرویس ارسال و دریافت ایمیل مایکروسافت است؛ این کمپانی اخیرا اعلام کرده که  پشتیبانی از سرویس چت گوگل و فیسبوک را قطع خواهد کرد. هنوز این سرویس‌ها در دسترس است اما با توجه به اعلانیه مایکروسافت، در هفته‌های آینده این تغییرات اعمال خواهد شد.

مایکروسافت با ارسال ایمیلی به کاربران اوت‌لوک، تغییرات جدید را توضیح داده و گفت: «گوگل قصد پایان دادن پشتیبانی از پروتکل چت در پلتفرم گوگل تاک را دارد، به همین دلیل این تصمیم گرفته شده است.» همچنین مایکروسافت تصمیم دارد تا پشتیبانی خود از سرویس گفتگوی فیسبوک را نیز قطع کند. هردوی این ویژگی‌ها،کاربرد بسیاری را بین کاربران اوت‌لوک داشتند، مایکروسافت برای آن دسته افرادی که از این سرویس‌ها استفاده‌ی زیادی داشتند، گفته که بجای سرویس چت فیسبوک و گوگل تاک، از اسکایپ استفاده کنند.

 اوت‌لوک نسخه‌ی تکامل یافته‌ی هات‌میل است؛ سرویس محبوبی که از دهه‌ی ۹۰ کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. مایکروسافت در اوت‌لوک امکانات زیادی از جمله پشتیبانی از شبکه‌‌های اجتماعی را فراهم کرده بود که اکنون در حال حذف کردن آن‌ها است.

این کمپانی از کاربران اوت‌لوک خواسته از سرویس اسکایپ به عنوان جایگزین چت فیسبوک و گوگل استفاده کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین