تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل هر بار با سرویس‌های جدید خود کاربران را شگفت‌‌زده می‌کند؛ این غول بزرگ اینترنتی در حال آزمایش سرویس جدیدی است که حین جستجو به کاربران اینترنت خدمات چت بلادرنگ را ارائه می‌کند.

شرایطی را تصور کنید که در حین جستجوی یک رستوران در گوگل هستید و بلافاصله صفحه‌ی چت با یکی از کارکنان رستوران‌ها ظاهر می‌شود! ممکن است بخواهید از او در مورد غذاها و منوی رستوران سئوال کنید، یا اینکه میز خالی وجود دارد یا نه. گوگل اخیرا در حال آزمایش چت بلادرنگ است که در نتیجه سناریوی مشابه رستوران را به کاربران ارائه خواهد کرد.

اگر شرکتی در لیست چت آنلاین باشد، با کلیک کردن لینک مربوط به آن شرکت، صفحه‌ی چت هنگ‌اوت باز خواهد شد. در این صفحه‌ی چت، میانگین زمان پاسخ دادن شرکت مدنظر نمایش داده خواهد شد. همان‌طور که در شکل مشاهده می‌کنید، در مثال رستوران در طول چند ساعت مشخص شده پاسخگو خواهند بود.

گوگل روند آزمایش این سرویس را طی می‌کند اما هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که این قابلیت در آینده ارائه خواهد شد یا خیر. به نظر می‌رسد اگر این سرویس فراهم شود، خدمات مفیدی را برای مشریان، سرویس‌دهندگان و ارگان‌ها عرضه خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین