تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وب‌سایت فرانسوی iGEn گزارش داده که تیم کوک به یکی از کارمندان فروشگاه اپل در کورفورستندام در شهر برلین گفته که او همیشه اپل واچ خود را روی مچش دارد، حتی زیر دوش حمام! اپل پیش‌تر هم اشاره کرده بود که اپل واچ ضدآب است و داخل آن کاملا با رزین پوشانده شده تا مانع نفوذ مایعات شود. با این حال این اولین باری است که می‌شنویم این ساعت به طور عملی تا این حد در برابر اب مقاوم است که می‌توان در زیر دوش حمام هم از آن استفاده کرد!
در مورد باتری هم بد نیست بدانید که کوک تایید کرده که هر شب ساعت را از مچش در می‌آورد تا آن را شارژ کند، که این موضوع نشان می‌دهد گمانه‌زنی‌ها درباره عمر یک روزه باتری اپل واچ صحت دارد.

اما خبر بد برای کاربران اروپایی این است که به نظر می‌رسد اپل فعلا برای ارائه اپل پِی در اروپا عجله‌ای ندارد و فعلا فقط Visa اعلام کرده که تا ماه آوریل امکان استفاده از این سرویس را فراهم خواهد کرد. البته بانک‌های بریتانیایی هم گفته‌اند که در نیمه ابتدایی سال جاری میلادی با اپل پِی سازگار خواهند شد، اما زمانی که کوک برای ارائه Apple Pay در اروپا به صراحت اعلام کرده، «تا پیش از پایان سال» است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین