تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نام انویدیا با پردازنده‌های گرافیکی گره خورده است. این کمپانی در حال حاضر ۷۶ درصد از بازار پردازنده‌های گرافیکی را در اختیار دارد و موفق شده در این بازی رقیب قدر خود، AMD را تا حدودی از میدان رقابت خارج کند.

براساس گزارش منتشر شده توسط موسسه‌ی جان پدی (John Peddie) انویدیا سهم عمده‌ی بازار پردازنده‌های گرافیکی را از آن خود کرده است. آمارهای منتشر شده توسط JPR نشان از این دارد که در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۴، انویدیا ۷۶ درصد از سهم بازار پردازنده‌های گرافیکی را مال خود کرده و AMD تنها ۲۴ درصد از این بازار را به خود اختصاص داده بود. کمپانی‌های Matrox و S3 نیز تقریبا از بازار خارج شده‌اند.
JPI میزان فروش و سهم هر کمپانی در زمینه‌ی کارت‌های گرافیک عرضه شده را نیز در گزارش خود منتشر کرده است. کارت‌های گرافیک در ابزار‌های مختلفی از جمله دسکتاپ‌‌ها، سرور‌ها و سایر ابزار‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. براساس گزارش JPR میزان عرضه‌ی کارت‌های گرافیک در مقایسه با سه ماهه‌‌ی دوم ۲۰۱۴ با کاهش ۰.۶۸ درصدی روبرو شده و به ۱۲.۴ میلیون عدد رسیده است.
AMD در مقایسه با سه‌ماهه‌ی پیش از آن کاهشی ۱۶ درصدی را تجربه کرده، در حالی که عرضه‌ی کارت‌های گرافیک انویدیا ۵.۵ درصد افزایش یافته است.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین