تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سامسونگ اخیرا آخرین تراشه‌ی مبتنی بر لیتوگرافی ۱۴ نانومتری و فناوری FinFET خود را با عنوان اکسینوس 7620 برای استفاده در گلکسی S6 و گلکسی S6 اج معرفی کرد. حال آنکه این کمپانی خبر از تولید تراشه‌ی مبتنی بر لیتوگرافی ۱۰ نانومتری داده است.

سامسونگ در در جریان برگزاری کنفرانس بین‌المللی مدارهای دیجیتال اعلام کرد که درصدد تولید تراشه‌هایی مبتنی بر لیتوگرافی ۱۰ نانومتر است. البته باید به این نکته اشاره کرد که هنوز دو سال تا زمان عرضه‌ی این تراشه‌ها به بازار باقی مانده است، از این‌رو انتظار می‌رود پرچمدارانی که پس از گلکسی S7 و آیفون 6S روانه‌ی بازار می‌شوند، از تراشه‌های مبتنی بر لیتوگرافی ۱۰ نانومتر استفاده کنند. براساس اطلاعات ارائه شده، تولید این تراشه‌ها را باید به منزله‌ی یک قدم موفق در جهت پیشرفت مفهوم اینترنت اشیا عنوان کرد.
یقینا فناوری تولید تراشه‌ها براساس لیتوگرافی ۱۰ نانومتری به سمت تولید تراشه‌های حافظه‌ی فلش NAND و DRAM نیز خواهد رفت. در حال حاضر سامسونگ نقش پررنگی را در زمینه‌ی تامین تراشه‌های حافظه‌ی DDR4 برای کمپانی‌هایی نظیر ال‌جی و اپل بازی می‌کند. با این روند احتمالا در آینده‌ی نه چندان دور سامسونگ تبدیل به یک قدرت بزرگ در زمینه‌ی تولید تراشه‌های گجت‌های موبایل خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین