تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دنیای جانوران به خودی خود قابل توجه و تماشایی است، اما گاهی روابط بین موجودات مختلف و از گونه‌های متفاوت، زمینه ساز خلق تصاویری جالب، شگفت‌انگیز و البته بامزه است. این بار به سراغ قورباغه‌ای می‌رویم که گویی از سواری با یکی از بزرگ‌ترین انواع سوسک در جهان لذت زیادی می‌برد.

شاید بتوان هندی اِم‌پی (Hendi Mp)، عکاسی از کشور اندونزی را یکی از با استعدادترین عکاسان حیات وحش جهان به شمار آورد. او اخیراً تصاویری تماشایی و جالب از رویدادی خیره کننده را ثبت نموده که شاید یکی از عجیب‌ترین و شگفت انگیزترین اتفاقات حیات وحش به حساب آید. در این تصاویر قورباغه سبز درختی را می‌بینید که انگار از سواری کردن آن هم روی پشت سوسک شاخ دار عظیم الجثه، لذت زیادی می‌برد و عجیب آنکه گویی سوسک هم از سواری دادن به این موجود بامزه زیاد بدش هم نیامده است.
قورباغه‌ی درختی یکی از انواع قورباغه‌های پرنده‌ی ساکن جنگل‌های بارانی است که می‌تواند با استفاده از پوست نازکی که بین انگشتانش دارد، به راحتی از درختی به درخت دیگر پریده و  بعضاً پرواز کند.

عکاسی ماکرو از قورباغه‌ای سوارکار

این تصاویر خیره کننده در حیات وحش در فاصله‌ اندکی از منزل اِم پی در سامبَس (Sambas) برداشته شده است. این عکاس خوش ذوق یکی از طرفداران پر وپا قرص عکاسی ماکرو است که بیشتر عمر خود را صرف عکاسی بزرگنمایی از گونه‌های مختلف حشرات،  خزندگان و دوزیستان بومی اندونزی نموده است.
در ادامه از شما دعوت می‌کنیم همراه با ما این قورباغه را در سواری شگفت‌انگیزش همراهی کنید.

امیدواریم این تصاویر شما را نیز برای دقایقی سرگرم کرده باشند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین