تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل در حال حاضر طی اقداماتی از امنیت دانلود کاربران اطمینان حاصل می‌کند. این شرکت دانلود نرم‌افزارهای مخرب را از طریق اعمال برخی محدودیت‌ها کاهش می‌دهد. به تازگی کروم در این راستا ویژگی جدیدی را ارائه داده است.

گوگل علاوه بر انجام برخی فعالیت‌ها که منجر به افزایش سرعت وبگردی و بهبود کارایی دنیای اینترنت می‌شود؛ اقدام به بهبود امنیت در این حوزه نیز کرده است. به عنوان مثال به ارائه‌ی برخی هشدارها به کاربران در مواقعی که نرم افزار خاصی سعی در فریب برای دانلود و نصب دارد، می‌پردازد. این شرکت با افزایش تهدیدات امنیتی، فعالیت‌های خود را در جهت بهبود امنیت وبگردی افزایش داده است.
علاوه بر هشدارهای پیشگیرانه قبل از دانلود، مرورگر کروم به تازگی یک صفحه‌ی قرمز رنگ را به شکل زیر به شما نشان خواهد داد. این تصویر قبل از مشاهده‌ی یک سایت که ممکن است شما را به نصب نرم افزارهای مخرب سوق دهد، نمایش داده می‌شود. همچنین لیست‌های جستجو نیز توسط علائمی به شناسایی سایت‌هایی که ممکن است حاوی برنامه‌های مخرب باشند، کمک می‌کنند. این شرکت همچنین اعلام کرده است که به غیرفعال سازی تبلیغات گوگل که منجر به بازدید سایت‌های حاوی نرم افزارهای ناخواسته می‌شوند، اقدام کرده است.
این غول دنیای جستجو مصرانه مالکان سایت‌ها را به نصب ابزار وب مستر گوگل دعوت می‌کند تا بوسیله آن و انجام برخی فرایندهای تحلیلی، امکان جلوگیری از بازدید سایت‌های مخرب را بهبود بخشد. طبق روال گذشته گوگل همچنان در صدد است تا در دنیای اینترنت شهرت خود را به عنوان شرکت حامی امنیت بالا حفظ کند و از این طریق اینترنت را به مکانی امن برای همه تبدیل کند. با وجود این اقدامات، کماکان حتی بسیاری از افراد حرفه‌ای در وب  با دانلود نرم افزارهای مخرب مواجه می‌شوند.

تجربه‌ی شما در خصوص مشکلات امنیتی حوزه وبگردی چیست؟ به نظر شما چنین اقدامات امنیتی تا چه حدی می‌تواند موجب بهبود امنیت دنیای اینترنت شود؟ آیا راهکارهای دیگری نیز برای افزایش امنیت وبگردی می‌توان ارائه داد؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین