تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در آستانه برگزاری کنگره موبایل بارسلون، بسیاری از توجهات به سمت پرچمداران جدید سامسونگ و اچ‌تی‌سی جلب شده، حال آنکه سامسونگ فناوری 5G را با نرخ انتقال ۷.۵ گیگابیت بر ثانیهنیز به بارسلون می‌آورد.

سامسونگ در جریان برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلون، نسل جدید شبکه‌های مخابراتی را که با عنوان 5G از آن یاد می‌شود، برای کاربران نمایش خواهد داد. اگرچه استاندارد مربوط به اینترنت 5G هنوز تعیین نشده، اما شماری از کمپانی نظیر سامسونگ و اپراتور مخابراتی SK Telecom در تلاشند تا فناوری‌های مربوط به این شبکه‌ها را بیش از پیش توسعه دهند. اگرچه سرعتی که قرار است برای سرویس‌های شبکه 5G در نظر گرفته شود، بسیار خوشایند است، اما پیاده‌سازی این نوع شبکه‌ها هنوز نقاط مبهم زیادی دارد. 
برخلاف شبکه‌های 3G و 4G، در شبکه‌های مخابراتی 5G از امواجی با طول موج چند میلی‌متر استفاده می‌کنند تا اطلاعات از طریق این امواج بین کاربران و آنتن‌های مخابراتی رد و بدل شود.یکی از محدودیت‌های این سیستم، لزوم قرارگرفتن در خط دید آنتن است که گزینه‌ی مناسبی برای گوشی‌های‌هوشمندی که همیشه و همه جا در کنار ما است، چندان مناسب نیست. برای حل این مشکل از فناوری 3D Beamforming یا فیلتر فضایی استفاده شده است. این فناوری با موقعیت‌یابی گوشی‌هوشمند و آنتن‌های مخابراتی، نزدیک‌ترین آنتن مخابراتی را می‌یابد و داده‌ها را از طریق آن رد و بدل می‌کند. البته این موضوع زمانی کاربرد دارد که در مکان مورد نظر دسترسی به شبکه‌ی 5G باشد.
براساس اطلاعات ارائه شده این روش می‌تواند تداخل در شبکه را نیز کاهش دهد. برای مثال مرکز شهر را در نظر بگیرید که تعداد گجت‌های متصل به شبکه زیاد است، اما به دلیل استفاده از این روش، دو نفر می‌توانند در دو سمت یک ساختمان با استفاده از یک فرکانس بدون تداخل با یکدیگر صحبت کنند. نظر شما در این خصوص چیست؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین