تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد گزارشی مبنی بر هک سیم کارت‌های اپراتور ایرانسل توسط سازمان‌های جاسوسی در اروپا و آمریکا توضیح داد.

خبرگزاری مهر، محمود واعظی دیروز در حاشیه دیدار با وزیر ارتباطات کشور آذربایجان در جمع خبرنگاران در مورد گزارشی که براساس آن برخی سیم کارت های مشترکان ایرانسل توسط سازمان جاسوسی آمریکا هک شده است، گفت:
ما در ایران هم مرکز عملیات امنیت (SOC) و هم مرکز ماهر داریم که از نظر امنیتی روی شبکه های رایانه ای کار می‌کنند و همواره اعلام کرده‌ایم که کاربران در استفاده از این شبکه‌ها اصول امنیتی را رعایت کنند.
وی با تاکید بر اینکه تلفن همراه برای کارهای ضروری و عادی باید به کار گرفته شود، اعلام کرد:
بارها توصیه کرده ایم که هیچ یک از مسئولان کارهای طبقه بندی شده و در درجه اهمیت را از طریق موبایل انجام ندهند، چرا که تلفن ثابت به مراتب امن‌تر از موبایل است.
وزیر ارتباطات با بیان اینکه موضوع هک سیم کارت های ایرانسل را بررسی می کنیم، ادامه داد:
این موضوع که مربوط به شنود مکالمات تلفنی است همیشه مطرح بوده و پیش از این نیز گفته شده بود که گفتگوهای صدراعظم آلمان نیز شنود می‌شد. در این گزارش نیز گفته شده که شبکه‌های مختلفی در دنیا هک شده‌اند که یکی از آنها اوپراتور ایرانسل بوده است.
واعظی افزود:
موضوع مربوط به وزارت ارتباطات این است که امنیت شبکه ارتباطی را تامین کند. بر این اساس در ۶ ماه گذشته ۲۰۰ میلیارد تومان در زمینه امنیت فضای اطلاعات سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.
وی از مردم خواست از شبکه های اجتماعی موبایلی با میزبانی داخل استفاده کنند و برای ارتباطاتشان از تلفن ثابت با سیم که امنیت بیشتری را تضمین می‌کند، بهره ببرند و تنها استفاده ضروری از موبایل داشته باشند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین