تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ایسر بیشتر با تولید لپ‌تاپ‌ها و پی‌سی‌های خود شناخته می‌شود، اما در سال‌های اخیر این کمپانی گوشی‌های‌هوشمند اندرویدی متعددی را معرفی و روانه‌ی بازار کرده است. ایسر حال به سراغ تولید گوشی‌های هوشمند مبتنی بر ویندوز ۱۰ نیز خواهد رفت.]

ایسر در سال‌های اخیر در کنار انواع لپ‌تاپ‌ها و پی‌سی‌ها، انواع گوشی‌های‌هوشمند را نیز تولید می‌کند. پس از آنکه این تولیدکننده شماری چند از محصولات خود را مبتنی بر اندروید روانه‌ی بازار کرد، امسال به سراغ ویندوز ۱۰ نیز خواهد رفت. پیش از این ایسر گوشی‌هایی را با استفاده از ویندوز موبایل تولید کرده بود.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط Focus Taiwan، ایسر گوشی‌های‌هوشمند مبتنی بر ویندوز ۱۰ خود را در کنگره‌ی موبایل بارسلون ۲۰۱۵ معرفی خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که مشخصات فنی این گوشی‌های‌هوشمند به چه ترتیب خواهد بود، اما شنیده‌ها حکایت از این دارد که باید در انتظار محصولات میان‌رده یا پایین‌رده باشیم.

با توجه به اینکه مایکروسافت ویندوز ۱۰ خود را پیش از آغاز تابستان معرفی نمی‌کند، از این‌رو باید در انتظار گوشی‌های هوشمند ویندوز ۱۰ ایسر در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۵ میلادی باشیم. در کنار گوشی‌های‌هوشمند ویندوزفونی، انتظار می‌رود ایسر محصولات اندرویدی خود را نیز از سری Jade در کنگره‌ی موبایل بارسلون معرفی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین