تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دو هفته بعد از معرفی برندگان جشنواره فیلم فجر سال 1393، سحرگاه امروز برندگان جوایز اُسکار سال 2015 نیز مشخص شدند. گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد برندگان صورت گرفته بود ولی شاید از دید علاقه‌مندان به دنیای فناوری جذاب‌ترین گمانه‌زنی‌ها در رابطه با برندگان اسکار 2015 مربوط به دستیار شخصی مایکروسافت یعنی کورتانا باشد.

دستیار مجازی مایکروسافت کم‌کم به بلوغ خود رسیده و حالا نه تنها می‌توانیم سوال‌های بسیار خاصی از او بپرسیم بلکه با احتمال زیادی می‌توانیم از نتیجه پیش‌گویی‌های او نیز مطمئن باشیم. اگر جزو علاقه‌مندان به دنیای سینما هستید، حتما در جریان رویداد اُسکار 2015 و برندگان آن قرار گرفته‌‌اید که پیش از این در مقاله دیگری سفارش دات نت به آن پرداخت. ولی شاید برای شما جالب باشد که بدانید پیش از اعلام برندگان اصلی این مراسم، این سوال از کورتانا پرسیده شد که برندگان جوایز اُسکار سال 2015 چه کسانی خواهند بود؟
پیش‌بینی‌های کورتانا به طرز اعجاب انگیزی در اکثر موارد درست بودند و به واقعیت بدل شدند. کورتانا موفق شد تا برنده بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر زن، بهترین کارگردان و ... را به درستی پیش‌بینی کند. در مجموع از 24 جایزه اعطا شده، کورتانا موفق شد تا برنده 20 جایزه یعنی 83 درصد برندگان را به درستی پیش‌بینی کند که آمار فوق‌العاده‌ای برای این دستیار مجازی محسوب می‌شود.
پیش‌بینی‌های کورتانا بر اساس فناوری پیش‌بینی موتور جست‌و‌جوی بینگ شرکت مایکروسافت صورت پذیرفته است که توسط پژوهش‌گر این شرکت دیوید راث‌شیلد در لابراتوار مایکروسافت واقع در نیویورک مدیریت می‌شود. راث‌شیلد سال گذشته 21 جایزه از مجموع 24 جایزه را به درستی پیش‌بینی کرده بود و در سال 2013 نیز 19 جایزه از 24 جایزه اعطایی را به درستی پیش‌بینی کرده بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین