تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یکی از مشکلات استفاده از بدنه‌ی فلزی در گوشی‌های‌هوشمند ایجاد اختلال در عملکرد آنتن گوشی است. حال که سامسونگ درصدد ارائه‌ی گوشی‌هوشمند با شاسی فلزی است، گزارش‌هایی مبنی بر بکارگیری فناوری جدید سامسونگ برای مقابله با اختلالات ایجاد شده منتشر شده است.

براساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های کره‌ای، سامسونگ برای پیشگیری از ایجاد اختلال توسط بدنه‌ی فلزی مورد استفاده در گلکسی S6، فناوری جدیدی را در آنتن گلکسی S6 مورد استفاده قرار خواهد داد. گلکسی S6 از وجود بدنه‌ی کاملا آلومینیومی در کنار پوشش شیشه‌ای در پشت و جلو بهره می برد، از این‌رو استفاده از فناوری خاصی برای آنتن‌دهی مناسب، یکی از ملزومات محصول جدید سامسونگ است.
سامسونگ در گوشی‌هوشمند پرچمدار جدید خود، فناوری آنتن FPCB را جایگزین فناوری آنتن LDS خواهد کرد تا مودم گوشی قادر باشد در بدترین شرایط ممکن بهترین آنتن‌دهی را در اختیار کاربران قرار دهد.
سامسونگ آنتن‌های مربوط را در محل‌‌های خاصی از بدنه‌ی گوشی جای خواهد داد که مربوط به شماری از ماژول‌های رادیویی از جمله سلولار و NFC است. با توجه به این موضوع کاربران دیگر مشکلاتی که در زمینه آنتن‌دهی که پیش‌تر در گلکسی A3 و A5 شاهد بودند، در این گوشی‌هوشمند نخواهند دید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین