تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تنها چند روز تا معرفی نسل جدید گوشی‌هوشمند پرچمدار سامسونگ، گلکسی S6 و گلکسی S6 اج باقی مانده است. اپراتور تی‌-موبایل با تایید عرضه‌ی این گوشی‌هوشمند تصویری منتسب به این محصول را نیز در وب‌سایت خود قرار داده است.

جان لِژه، مدیر عامل اپراتور تی-موبایل با انتشار توئیتی ارائه‌ی نسل جدید پرچمدار سامسونگ را توسط این کمپانی تایید کرد، اما جزئیاتی از این محصول ارائه نکرده است. توئیت لژه شامل لینکی است که کاربران با کلیک روی آن به صفحه‌ای از وب‌سایت تی‌-موبایل انتقال می‌یابند. در این صفحه تصویری وجود دارد که می‌توان به روشنی صفحه‌ی نمایش خمیده‌ی تلفن گلکسی S6 اج را در آن مشاهده کرد. از زاویه‌ی نمایش داده شده، این گوشی‌هوشمند تا حدودی به گلکسی نوت اج شباهت دارد.
علاوه بر بهره‌گیری از صفحه‌ی نمایشی که در دو طرف خمیده است، می‌توان به پوشش فلزی مات خاکستری اشاره کرد که در طرفین با صفحه‌ی نمایش با طرفین خمیده پیوند خورده است. ترکیب صفحه‌ی نمایش خمیده در کنار پوشش فلزی که بسیار باریک به نظر می‌رسد، زیبایی منحصر به فردی را برای این گوشی‌هوشمند رقم زده که می‌توان آن را به‌عنوان زیباترین محصول ارائه شده توسط سامسونگ معرفی کرد. همچنین در صورتی که این تصویر متعلق به گلکسی S6 اج باشد، باید با چرم مصنوعی خداحافظی کرد.

سامسونگ مراسم معرفی گوشی‌هوشمند خود را روز دهم اسفند ماه برگزار خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین