تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

این روزها با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلون نام کمپانی سامسونگ بسیار زیاد به گوش می‌رسد، اما در ادامه به جای پرداختن به جزئيات مربوط به محصولات سامسونگ، به بررسی معنای نام این کمپانی کره‌ای می پردازیم.

سامسونگ بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی‌های‌هوشمند است که عنوان محبوب‌ترین برند گوشی‌های‌هوشمند اندرویدی را نیز یدک می‌کشد. کره‌ای‌ها علاوه بر تولید انواع گجت‌های موبایل در سایر کسب و کارها نیز فعالیت می‌کنند و نام خود را به  عنوان بزرگ‌ترین کمپانی کره‌ی جنوبی مطرح کرده‌اند. شاید تا حال این سوال را از خود پرسیده باشید که نام سامسونگ از کجا برگرفته شده و به معنای چیست. در ادامه به بررسی معنای نام سامسونگ می‌پردازیم.
شاید با درک معنی نام سامسونگ بتوان دلیل استفاده از عنوان گلکسی را روی گوشی‌ها و تبلت‌های این کمپانی درک کرد. سامسونگ در زبان کره‌ای به معنای سه ستاره است. این نام توسط لی بیونگ چول، موسس سامسونگ انتخاب شده است، چراکه وی این کمپانی را با هدف تبدیل شدن به یکی از قدرت‌های جهانی بنیان نهاده بود و از این‌رو معتقد بود که سامسونگ روزی همچون ستاره‌ای در آسمان تجارت جهانی خواهد درخشید.
اما چرا موسس سامسونگ، سه ستاره را برای کمپانی خود انتخاب کرد؟ دلیل این امر را باید در زبان کره‌ای و در واقع در فرهنگ کره‌ای یافت. کره‌ای‌ها برای نمایش بزرگی و قدرت یک موضوع از عدد سه استفاده می‌کنند.

سامسونگ هفته‌ی آتی در مراسمی که در جریان برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلون میزبانی خواهد کرد، نسل جدید پرچمدار خود را معرفی می‌کند. باید منتظر ماند و دید که آیا گلکسی S6 و گلکسی S6 اج می‌توانند ستاره‌ی درخشانی برای سامسونگ باشند یا خیر؟ نظر شما در این خصوص چیست؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین