تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مراسم اسکار برگزار شد و در همین راستا اپل نیز یک تیزر تبلیغاتی با تمرکز بر روی آیپد ایر ۲ منتشر کرده است. در این تیزر تبلیغاتی به توانایی‌های آیپد ایر ۲ اشاره می‌شود.

تیزر تبلیغاتی که در ادامه مشاهده می‌کنید بطور کامل توسط آیپد ایر ۲ ساخته شده است. در این تیزر، گروهی از نوجوانان نشان داده می‌شوند که در حال تهیه یک فیلم کوتاه هستند. دوربین فیلم‌برداری آن‌ها آیپد ایر ۲ است و از لوازم جانبی مختلفی که برای این تبلت ارائه شده است برای فیلم‌برداری و ویرایش تصویر استفاده می‌کنند.
اپل با این تیزر تبلیغاتی تلاش کرده تا از حال و هوای مراسم اسکار استفاده کند و به کاربران بگوید که آیپد توانایی زیادی در زمینه‌ی تولید محتوای تصویری دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین