تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یادگیری نواختن آلات موسیقی یکی از مواردی است که باید پشتکار و همت والایی داشت. در بین انواع آلات موسیقی نیز ویولون را باید جزو مشکل‌ترین سازهایی خواند که تسلط بر آن نیازمند تلاش فراوانی است. مهندسان موفق به توسعه روباتی شده‌اند که می‌تواند به خوبی یک نوازنده‌ی کارکشته این ساز را بنوازد.

سِث گلدشتین یک مهندس بازنشسته است که امید برای یادگیری نوزاندگی ویولون را با توسعه یک روبات نوازنده برای کاربران به ارمغان آورده است. این مهندس خلاق روبات Ro-Bow را توسعه داده که با استفاده از بازوها و انگشتانی که از محرک‌های الکترومغناطیس تشکیل شده‌اند، ویولون را به خوبی می‌نوازد. هرچند نباید انتظار نوازندگی در سطح یک کنسرت ارکستر سمفونی را از این ویولن داشت، اما Ro-Bow قادر است شماری از قطعات را با ویولون بنوازد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین