تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در صورتی که از کاربران گوشی‌های‌هوشمند اندروید یا iOS باشید، پیدا کردن دوستان روی نقشه کار چندان سختی نیست، اما این موضوع در مورد ویندوزفون صادق نیست، اما گویا مایکروسافت در صدد ارائه‌ی سرویسی برای یافتن افراد روی نقشه است.

کاربران گوشی‌های‌هوشمند ویندوزفونی برای استفاده از سرویسی نظیر یافتن دوستان، باید به سراغ استفاده از اپلیکیشن‌های غیر رسمی بروند، اما گویا ردموندی‌ها در آینده‌ی نه چندان دور این روند را تغییر خواهند داد. وب‌سایت اسپانیایی Microsoft Place با انتشار اطلاعاتی، ارائه‌ی سرویسی با عنوان People Sense را وعده داده که امکان اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی و همچنین یافتن سایر کاربران را در ویندوزفون امکان‌پذیر ساخته است.

در صورتی که از اپلیکیشن Find My Friends اپل استفاده کرده باشید، تصدیق خواهید کرد که People Sense کمی شبیه به سرویس اپل است، اما تمرکز بیشتری روی برقراری تماس‌های صوتی و ارسال پیامک قرار گرفته است. همچنین با استفاده از این سرویس می‌توان برای رفتن به محل کاربر مورد نظر، مسیریابی کرد. این سرویس هنوز در مراحل تست است و نمی‌توان به روشنی در مورد تاریخ عرضه‌ی آن سخن گفت.

لینک دانلود


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین