تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

«محمد صابریان» محقق ایرانی آزمایشگاه یاهو با همکاری محقق دیگر این مرکز، نرم‌افزار جدیدی ارائه داده‌ است که صورت را از هر زاویه‌ای تشخیص داده و این موضوع شناسایی‌شدن آن را آسان‌تر می‌کند.

«محمد صابریان» دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف با همکاری «ساچین فارفید» در آزمایشگاه‌های یاهو واقع در کالیفرنیا به همراه «لی-جیا لی» از دانشگاه استنفورد مدعی‌اند، الگوریتم ارائه‌شده موسوم به «آشکارساز چهره متراکم عمیق»، ساده‌تر و دقیق‌تر از بسیاری از شیوه‌های دیگر عمل می‌کند.

این دانشمندان از نوعی سیستم یادگیری موسوم به «شبکه عصبی پیچیده عمیق» در تولید این نرم‌افزار استفاده کردند؛ با استفاده از این شبکه و پایگاه عظیم متشکل از داده‌های تصویری، می‌توان به نرم‌افزار جدید یاد داد که هر چهره شبیه چه چیزی است.

محققان پایگاه‌ داده‌ای شامل ۳۰۰ هزار تصویر چهره و ۲۰ میلیون تصویر فاقد چهره ایجاد کردند که می‌توان از ۵۰ هزار الگوی تکراری متعلق به ۱۲۸ تصویر جهت آموزش‌دادن به الگوریتم جدید برای تقویت موتور شناسایی‌اش استفاده کرد.

نتیجه حاصل، الگورتیمی است که می‌تواند صورت‌ها را از زوایای مختلف (حتی به صورت وارونه و در صورتی که بخشی از تصویر مخفی باشد) شناسایی کرده و همچنین صورت‌های منفرد را در تصویری که حاوی تعداد زیادی چهره است، تشخیص دهد.

آزمایشات نشان داده شیوه جدید، دقیق‌تر و سریع‌تر از رویکردهای پیشین عمل می‌کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین