تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

آرایش و زیبایی ، مشاوره ، وکالت و دادگستری ، علمی و آموزشی ، خدمات درمانی و پزشکی ، خدمات کامپیوتر و موبایل ، رستوران و هتل ، حمل و نقل و گردشگری ، پوشاک ، باشگاه های فرهنگی و ورزشی ، فرهنگی و هنری ، دنیای کودکان ، ساختمان و مصالح ، تجارت و بازاریابی ، بانک ها و ادارات و موسسات ، شرکتها و کارخانجات و کارگاهها ، خدمات چاپ و تبلیغات ، معاملات ملکی و ... را می توانید براحتی در اپلیکیشن شبکه بازار جستجو کرده و بیابید.
از ويژگي هاي مهم این اپلیکیشن سازگاري آن با تمامي گوشی هاي شناخته شده و معتبر بوده و با توجه به استفاده بيشتر کاربران از گوشیهای اندرویدی، نسخه 2 اندروید تا نسخه کنونی آن بعنوان زير بناي طراحي در نظر گرفته شده است.
اپلیکیشنی که هم اکنون در حال حاضر مشاهده می کنید بطور کامل توسط گروه نرم افزاری شرکت گسترش هوشمند ارتباطات با نام تجاری سفارش دات نت برنامه ريزي و طراحي شده است.

 

تصاویری از این نرم افزار:

 

 

 

 

 

 

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین