تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

راهکارهای موثر در PHP > راهکار 1 : ثبت نام و شناسایی کاربران در وب سایت ها - سی و نهم

مرحله اول - مقدمه و معرفی پایگاه داده :
بسیاری از وب سایت ها ، امکانی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا با تعیین یک نام کاربری ( username ) و رمز عبور ( password ) در سایت عضو شده و سپس بتوانید وارد سایت شوید .
کاربران پس از وارد شدن به سایت ، می توانند از صفحات یا امکانات مخصوص اعضا استفاده نمایند ( مثل مشاهده صفحات خاص یا دانلود برخی فایل ها و ... ) .
در این راهکار قصد داریم تا به صورت ساده نحوه طراحی یک فرم ثبت نام کاربران و سپس ورود آنها به سایت را آموزش دهیم . دقت نمایید که اسکریپت ها و پایگاه داده ای که در این مثال به کار برده شده صرفا یک نمونه ساده بوده و چهارچوب کلی را آموزش می دهد . شما می توانید پس از یادگیری مباحث مربوط ، اسکرییت ها را به نحوه دلخواه خود تغییر دهید .
 نکاتی راجع به پایگاه داده مورد استفاده :
 در این راهکار ، از پایگاه داده ساده برای کار با سیستم عضویت استفاده می کنیم . این پایگاه داده شامل جدولی به نام login شده که 3 فیلد با مشخصات زیر را داراست :
    فیلد ID .
    یک فیلد برای نام کاربری ( username ) به نام L1 .
    یک فیلد برای رمز عبور ( password ) به نام L2 .
برای آموزش این راهکار ، ما از جدول ساده ای استفاده کرده ایم . اما شما می توانید فیلدهای دیگری را نیز بر حسب نیاز خود به این جدول اضافه نمایید . پایگاه داده مورد استفاده در این راهکار را از اینجا دانلود کرده و آن را در پوشنه MySQL سرور خود قرار دهید .
پایگاه داده مثال ، دارای یک نام کاربری و رمز عبور آزمایشی با مقادیر usernameTest و passwordTest است ، که از آنها برای ورود به سایت می توانید استفاده کنید . توجه داشته باشید که کوکی ها بر روی مرورگر شما فعال باشند .


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین