درخواست مشاوره انلاین

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کاربرد jQuery در HTML-قسمت هشتم

به وسیله متد after در jQuery ، می توانید محتویات مورد نظر خود ( می تواند شامل متن یا تگ های HTML باشد ) را پس از عنصر مورد نظر خود ، در صفحه HTML وارد نمایید .
برای مثال فرض کنید که یک پاراگراف در صفحه دارید . به وسیله این متد می توانید یک پاراگراف یا یک تگ دیگر HTML را پس از آن عنصر ، به صفحه اضافه نمایید .

لیست افکت ها در jQuery -قسمت هفتم

افکت ها در jQuery یکی از مهمترین و پرکاربردترین قابلیت ها در این زبان هستند که به طراحان وب امکانات گسترده و جذابی را می دهند . افکت ها jQuery شامل تعدادی متد از پیش تعریف شده هستند که برای مثال به شما امکان می دهند عناصر مورد نظر خود را مخفی و نمایان کرده و یا نحوه نمایش آن را تغییر دهید .
استفاده از افکت ها در jQuery بسیار ساده و شبیه رویداد ها در این زبان هستند . بهتر است قبل از مطالعه این بخش ، بخش آموزش رویدادها در jQuery را مطالعه نمایید .

رویداد ( ) ready در jQuery - قسمت ششم

رویداد ( ) ready در یک صفحه وب زمانی اتفاق می افتد که شی DOM به طور کامل لود شده و همچنین صفحه نیز به طور کامل لود شده باشد ( حتی تصاویر آن ) .به دلیل اینکه رویداد ( ) ready پس از لود شدن کامل صفحه اتفاق می افتد ، مکان مناسبی برای قرار دادن کدها و توابع jQuery است .شما می توانید رویدادها و توابعی که می خواهید به محض تمام شدن عملیات load صفحه ، اجرا شوند را در این تابع قرار دهید ....در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

رویداد ( ) focusin در jQuery - قسمت پنجم

رویداد focusin زمانی اتفاق می افتد که یک عنصر فرزند ( عنصری که در درون یک عنصر دیگر قرار گرفته است )، فوکوس برنامه را به دست آورد . عنصری که در هر لحظه انتخاب شده و تمرکز برنامه بر روی آن است ، فوکوس برنامه را در اختیار دارد . دقت کنید که برای رخ دادن این رویداد ، باید یک عنصر فرزند فوکوس را به دست آورد و نه خود عنصر . بدیهی است این رویداد در مورد تگ هایی که عنصر فرزند ندارند ، اجرا نمی شود ...در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

لیست رویدادها ( events ) در jQuery -قسمت چهارم

در این بخش به معرفی مهمترین و پرکاربردترین رویدادهای زبان jQuery می پردازیم . در بخش قبل گفتیم رویدادها اتفاقاتی هستند که بر روی عناصر موجود در صفحات وب انجام می شوند مثل کلیک کردن و یا عبور موس از روی آن . شما می توانید کدهای مورد نظر خود را طوری طراحی کنید که پس از اجرای یک رویداد خاص اجرا شوند ...در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

رویدادها ( events ) در jQuery- قسمت سوم

متدهایی هستند که در هنگام اجرای یک واقعه در HTML مثل کلیک بر روی یک عنصر یا عبور موس از روی آن ، فراخوانی و اجرا می شوند .
برای مثال شما یک رویداد jQuery طراحی می کنید که در هنگام عبور موس از روی یک پاراگراف ، رنگ پس زمینه آن تغییر کند . رویدادهای jQuery به شما ابزاری می دهند که بوسیله آنها می توانید خصوصیات عناصر مثل رنگ ، پس زمینه و یا قلم نوشته را تغییر داده یا آنها را مخفی و سپس آشکار کنید ....در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

آموزش JQuery قسمت هفتم - اضافه کردن المنت به صفحه HTML

آموزش JQuery قسمت هفتم - اضافه کردن المنت به صفحه HTML

با جی‌کوئری براحتی می‌توانید به یک صفحه HTML المنت های خود را اضافه کنید.

آموزش JQuery قسمت ششم - کار با محتویات صفحه (2)

 

 

با استفاده از 3 روشی که در آموزش 5 داده شد ، درون محتوای HTML مقدار می‌گذاریم.

آموزش JQuery قسمت پنجم - کار با محتویات صفحه (1)

جی‌کوئری روش های قدرتمندی برای ایجاد تغییر در یک صفحه HTML دارد.

آموزش JQuery قسمت چهارم - افکت‌های جی‌کوئری

آموزش JQuery قسمت چهارم - افکت‌های جی‌کوئری

جی‌کوئری افکت های زیاد و جذابی دارد. ادامه مطلب را مشاهده کنید.

آموزش JQuery قسمت سوم - رویداد ها

 

متدهای دسترسی به رویداد در JQuery جزء توابع اصلی و هسته ی اصلی جی کوئری هستند. Event Handler ها متدهایی هستند که وقتی «اتفاقی در صفحه HTML رخ می دهد» صدا زده می شوند.

ساختار دستوری جی‌کوئری - قسمت دوم

ساختار جی‌کوئری بر این مبناست که شما یک المنت را انتخاب کرده و عملیات مختلفی روی آن انجام دهید.

آموزش jquery قسمت اول

jQuery یک کتابخانه استاندارد و آماده شامل تعدادی متد و توابع نوشته شده به زبان javascript می باشد . از توابع و متدهای این کتابخانه برای کار با عناصر و تگ های موجود در صفحات HTML , ASP.Net و یا PHP استفاده می شود. به طور کلی با استفاده از این متدهای از پیش تعریف شده ، می توانید تغییراتی را در عناصر و تگ های HTML ایجاد کرده و یا نحوه نمایش آنها را تغییر دهید.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استان گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, تکنولوژی, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین