تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از اینکه یک تم را مطابق آنچه در بخش تعیین تم برای صفحات ASP.Net اشاره شد ، ساختید ، می توانید آن را به یک صفحه تکی ASP.Net ، به کل یک وب سایت یا حتی کل پروژهای روی یک سرور ( Global ) اعمال نمایید .
تعیین یک تم برای کل یک وب سایت ، استایل ها و Skin های تعیین شده برای آن را به تمام صفحات اعمال می کند ، مگر اینکه با تعیین کد لازم مانع انجام این کار برای صفحه یا صفحات مورد نظر خودتان ، بشوید .
تعیین یک تم برای یک صفحه ، خواص و استایل های آن تم را فقط به همان صفحه اعمال می کند .
به طور پیش فرض ، تم ها خواص و استایل تعیین شده به صورت محلی برای کنترل های یک صفحه را نادیده گرفته و خواص خود را اعمال می کند .
مگر اینکه تم را به عنوان یک styleSheetTheme در صفحه تعیین نمایید ، که در این حالت تم فقط به کنترل هایی اعمال می شود که خود دارای خواص محلی نباشند .
نحوه اعمال تم به یک وب سایت :
    در فایل web.config برنامه ، مقدار خاصیت theme المنت pages را به نام تم تعیین نمایید . همانند مثال زیر :

<configuration>
    <system.web>
        <pages theme="ThemeName" />
    </system.web>
</configuration> 


برای تعیین یک تم به عنوان Style Sheet Theme که جایگزین خواص محلی در صفحات سایت نمی شود ، مقدار خاصیت styleSheetTheme المنت pages را با نام تم مقدار دهی نمایید . همانند مثال زیر :

<configuration>
    <system.web>
        <pages styleSheetTheme="ThemeName" />
    </system.web>
</configuration> 


 نحوه اعمال یک تم به یک صفحه تکی ASP.Net :
برای این منظور مقدار خاصیت Theme یا styleSheetTheme را در بخش اعلان صفحه Page @ ، برابر با نام تم تنظیم کنید . همانند مثال زیر :

<%@ Page Theme="ThemeName" %>
یا
<%@ Page StyleSheetTheme="ThemeName" %> 


 این تم فقط به صفحه جاری اعمال خواهد شد .
اعمال Skins به کنترل های صفحه :
Skin هایی که در تم یک صفحه یا وب سایت وجود دارند ، به تمام نمونه های کنترل های تعیین شده در آن Skin در صفحات اعمال می شوند . در برخی موارد ، شما می خواهید گروهی از خواص را فقط به کنترل های مورد نظر خود اعمال نمایید . در این حالت باید یک Skin با نام مشخص که دارای یک خاصیت به نام SkinID است ، تعیین کرده و سپس به کنترل های مورد نظر خود مثل کد زیر اعمال نمایید :
در مثال زیر یک Skin به نام SmallCalendar را تعیین کرده ایم . با کد نوشته شده ، این Skin به کنترل Calendar با ID برابر DatePicker اعمال می شود .

<asp:Calendar runat="server" ID="DatePicker" SkinID="SmallCalendar" />


اگر تم یا Skin صفحه ، شامل Skin ای با نام تعیین شده در خاصیت SkinID نباشد ، تم پیش فرض صفحه به کنترل اعمال می شود .

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین