تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

معرفی کنترل های ASP.Net در Ajax :
در این بخش به معرفی کنترل های Ajax در ASP.Net که امکان اضافه کردن قابلیت های Ajax به صفحات وب را به شما می دهند ، می پردازیم .
همانطور که در بخش های قبل با مفهوم کاربرد Ajax آشنا شدید ، این تکنیک امکان به روز رسانی و آپدیت بخشی از یک صفحه وب را بدون رفرش شدن و بارگذاری مجدد کل صفحه را فراهم می نماید .
در لیست زیر ، کنترل های  Ajax در  ASP.Net معرفی شده اند . برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به هر کدام بر روی نام آن کلیک نمایید :
    کنترل ScriptManager : کنترل ScriptManager ، وظیفه مدیریت اسکریپت ها در صفحات ASP.Net با قابلیت Ajax را دارد و به طور پیش فرض ، کنترل ScriptManager ، اسکریپت فراخوانی شده در صفحه را در مجموعه اسکریپت های Ajax صفحه ، ثبت و اجرا می کند .
    به عبارت دیگر بار کلی فراخوانی ، اجرا و در نهایت اعمال تغییرات و آپدیت مورد نظر در صفحه ، بر عهده کنترل ScriptManager می باشد .
    کنترل Timer : از کنترل Timer برای اجرای دستورات مورد نظر در بازه های زمانی معین و به صورت متناوب استفاده می شود . اگر این کنترل را با کنترل UpdatePanel به کار ببرید ، می توانید در بازه های زمانی معین ، یک بخش از صفحه را به صورت متناوب ، به روز رسانی نمایید . همچنین از این کنترل می توانید برای postback کردن کامل صفحه استفاده نمایید .
    کنترل UpdatePanel : کنترل UpdatePanel ، این امکان را به شما می دهد تا فقط بخشی از یک صفحه وب را که می خواهید به روز رسانی شده و تغییر کند را آپدیت کرده ، به جای اینکه کل صفحه را رفرش نمایید .
    با به کار بردن کنترل UpdatePanel به همراه کنترل ScriptManager در یک صفحه ASP.Net ، برای آپدیت و به روز رسانی اطلاعات در یک صفحه ، دیگر نیاز به نوشتن هیچ کد یا اسکریپت اضافه ای نخواهید داشت .
    کنترل UpdateProgress : به وسیله کنترل UpdateProgress می توانید ، در یک نمایه تصویری یا معمولی ، پروسه و میزان پیشرفت عملیات اجرا و به روز رسانی اطلاعات در صفحه را ، به کاربر نمایش دهید .

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین