تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مقدمه و معرفی کنترل ChangePassword :
از کنترل ChangePassword برای دادن امکان تغییر رمز عبور کاربران خود در سایت استفاده نمایید . به عبارت دیگر این کنترل ، به کاربرانی که در سایت شما قبلا ثبت نام کرده اند ، این امکان را می دهد که بنا بر میل خود و یا بر اساس مسایل امنیتی ، رمز عبور خود را عوض نمایند .
کنترل ChangePassword ، از بانک اطلاعاتی تعیین شده در خاصیت MembershipProvider خود برای دسترسی به رمز قبلی کارب ر و به روز کردن رمز جدید استفاده می نماید .چنانچه در این خاصیت نام بانک اطلاعاتی خاصی را برای این منظور تعیین نکنید ، این کنترل از بانک اطلاعاتی پیش فرض ASP.Net که در بخش Membership فایل web.config سایت تعیین شده است ، استفاده می نماید .
کنترل ChangePassword کاربر را قادر می سازد تا امور زیر را انجام دهد :
    رمز عبور ورود به سایت خود را در صورت نیاز پس از وارد شدن به سایت ( Log In ) ، تغییر دهد
    رمز عبور ورود با سایت خود را تغییر دهند ، حتی بدون اینکه به سایت وارد شوند . این حالت در صورتی امکانپذیر است که صفحه ای که کنترل ChangePassword در آن قرار دارد ، اجازه دسترسی به کاربران غیر عضو را داده و مقدار خاصیت DisplayUserName روی مقدار True تنظیم شده باشد .
    تغییر رمز ورود به سایت یک کاربر دیگر ، حتی در صورتی که با اکانت خود وارد سایت شده باشند . این کار نیازمند این است که مقدار خاصیت DisplayUserName روی مقدار True تنظیم شده باشد .

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین