تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مقدمه و معرفی کنترل LoginStatus :
کنترل LoginStatus ، در هر لحظه وضعیت ورود یا عدم ورود کاربر به سایت را نمایش می دهد .
کنترل LoginStatus دارای 2 مرحله یا وضعیت است . وضعیت اول کاربر به سایت وارد شده ( Logged in ) و وضعیت دوم کاربر از سایت خارج شده است ( Logged out ) . این وضعیت به مقدار خاصیت IsAuthenticated شی Request ، صفحه Page بستگی دارد .
هنگامی که کاربر هنوز به سایت وارد نشده است ، کنترل LoginStatus یک لینک را برای رفتن به صفحه ورود ( Log in Page ) سایت نمایش می دهد . سپس هنگامی که کاربر به سایت وارد شود ، این کنترل یک لینک را برای خروج از سایت نمایش می دهد ، که کاربر با کلیک بر روی آن می تواند از سایت خارج شود . خروج از سایت توسط کنترل LoginStatus ، کلیه اطلاعات کاربری موقت صفحه و کوکی هایی که مرورگر برای کاربر بر روی کامپیوتر وی ذخیره کرده است را پاک می کند .
رفتاری که مرورگر در هنگام کلیک کاربر بر روی لینک خروج از سایت انجام می دهد ، به مقدار خاصیت LogoutAction کنترل LoginStatus بستگی دارد و می تواند یکی از حالت های زیر را داشته باشد :
    صفحه جاری را Refresh کرده و کاربر را از سایت خارج می کند . این حرکت ، حرکت پیش فرض است .
    کاربر را به صفحه ورود ( Log in Page ) سایت راهنمایی می کند .
    کاربر را به آدرس تعیین شده در مقدار خاصیت LogoutPageUrl می فرستد .

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین