تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ارسال صفحه به یک صفحه دیگر در ASP.Net :
به طور پیش فرض ، کنترل هایی مثل Button که باعث Post Back شدن صفحه می شوند ، صفحه را پس از Post Back ، دوباره به خودش بر می گردانند .
یعنی صفحه به سرور ارسال شده و دوباره به خودش بر می گردد . اما شما می توانید کنترل های ASP.Net را به گونه ای تنظیم نمایید تا صفحه را به صفحه دیگری Post کند .
در این حالت می توانید مقادیری را از صفحه مبدا خوانده و به صفحه مقصد ارسال نمایید . برای مثال از این امکان می توانید در فرم های ثبت نام چند صفحه ای استفاده نمایید .
نحوه Post کردن یک صفحه ASP.Net به صفحه ای دیگر :
    یک کنترل دکمه فرمان مثل Button یا LinkButton را بروی صفحه قرار دهید .
    مقدار خاصیت PostBackUrl کنترل را برابر با آدرس صفحه ای که می خواهید صفحه جاری به آن Post شود ، قرار دهید . همانند کد مثال زیر .
مثال : در مثال زیر یک دکمه فرمان Button قرار داده ایم که در صورت کلیک بر روی آن ، باعث می شود تا صفخه جاری به صفحه اصلی سایت Post شود :


Example
<asp:Button
ID="Button1"
PostBackUrl="~/Default.aspx"
runat="server"
Text="Submit" />


خروجی:

 

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین