تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

انتقال کاربر به یک صفحه دیگر در ASP.Net:

ممکن است بخواهید کاربر را از یک صفحه به یک صفحه دیگر ASP.Net انتقال دهید. این کار در هنگام کار با فرم های چند صفحه ای و یا نیاز به رفتن به صفحه ای دیگر پس از انجام یک عملیات ، مورد استفاده قرار می گیرد.

چندین روش برای انتقال کاربران به یک صفحه دیگر وجود دارد، که به بررسی آنها می پردازیم:

تنظیم صفحه برای رقتن به یک صفحه دیگر : در این حالت ، کاربر باید دکمه فرمانی را کلیک نماید که شما آن را به گونه ای تنظیم کرده اید ، تا در هنگام کلیک آن ، به صفحه مقصد منتقل شود . این روش برای فرم های چند صفحه ای مثل فرم ثبت نام مناسب است.

نکته: این روش نیازمند تصمیم و عمل کاربر است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه آموزش Cross-Page Posting in ASP.Net Pages بروید.

استفاده دینامیک از مرورگر: در این حالت شما دستوری را به مرورگر کاربر ارسال می کنید تا صفحه جدید را در خواست کرده و کاربر را به آن منتقل کند. این روش به شما امکان می دهد تا به صورت برنامه ریزی شده به صفحه ای دیگر منتقل شوید.

نکته : این روش باعث ایجاد یک درخواست جدید ( HTTP GET ) توسط مرورگر شده و اطلاعاتی که توسط متد Post می تواند انتقال داده شوند ، از بین خواهند رفت.

استفاده از یک روش Server-Side به صورت دینامیکی : در این روش سرور به سادگی صفحه را به صفحه مورد نظر منتقل می کند . مزیت استفاده از این روش در این است که می توانید اطلاعات را بین صفحات منتقل کنید . مثلا اطلاعات یک فرم و ... . همچنین ایراد این روش این است که مرورگر از انتقال بین صفحات اطلاع مناسب پیدا نکرده و به همین خاطر اطلاعات صفحات مرور شده در آن ( History ) به روز نمی شود.

 

ارسال صفحه به یک صفحه دیگر در ASP.Net :

به طور پیش فرض ، کنترل هایی مثل Button که باعث Post Back شدن صفحه می شوند ، صفحه را پس از Post Back ، دوباره به خودش بر می گردانند.

یعنی صفحه به سرور ارسال شده و دوباره به خودش بر می گردد . اما شما می توانید کنترل های ASP.Net را به گونه ای تنظیم نمایید تا صفحه را به صفحه دیگری Post کند.

در این حالت می توانید مقادیری را از صفحه مبدا خوانده و به صفحه مقصد ارسال نمایید . برای مثال از این امکان می توانید در فرم های ثبت نام چند صفحه ای استفاده نمایید.

 

نحوه Post کردن یک صفحه ASP.Net به صفحه ای دیگر:

یک کنترل دکمه فرمان مثل Button یا LinkButton را بروی صفحه قرار دهید.

مقدار خاصیت PostBackUrl کنترل را برابر با آدرس صفحه ای که می خواهید صفحه جاری به آن Post شود، قرار دهید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین