تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 در بیشتر برنامه های آموزشی و اطلاعاتی که به صورت تعدادی مبحث هستند، دو بخش ((جستجو)) و ((لیست علاقه مندی ها)) جزء بخش های اصلی و ضروری برنامه می باشند. قبلا در مبحثی دیگر، چگونگی ساخت قسمت جستجو در عنوان مبحث ها را شرح دادیم، اکنون در این مبحث قصد داریم که چگونگی ساخت لیست علاقه مندی ها را شرح بدهیم.

چون از SharedPreferences استفاده می کنیم، تا زمانی که کاربر، برنامه اندروید را uninstall نکند، اطلاعات مروبط به لیست علاقه مندی ها که به صورت SharedPreferences ذخیره شده است، باقی خواهد ماند و با خروج کاربر از برنامه اندروید، مشکلی برای آنها به وجود نمی آید.

اگر یادتان باشد، در مبحث مربوط به جستجو، ما برای سه مبحث، سه Activity می ساختیم و بنده در همانجا تذکر دادم که نباید در برنامه ها، بدین شیوه مباحث را بسازیم و مجبور نیستیم که برای تک تک مبحث ها، Activity های جداگانه بسازیم، بلکه می توانیم تنها یک Activity بسازیم و سپس بر اساس شماره مبحث ها، اطلاعات مبحث را در آن Activity نمایش بدهیم. در واقع، در مبحث جستجو، تنها می خواستیم منطق جستجو را آموزش بدهیم. اما اکنون، چون یک مبحث نیز در مورد چگونگی ساخت برنامه اندروید ((محتوا محور)) نوشته ام، بد نیست که در برخی مباحث، آن موارد را نیز به کار ببرم. بنابراین این بار کدها را به گونه ای می نویسم که برنامه اندروید، به راحتی قابل توسعه باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین