تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 در این مبحث، قصد دارم که چگونگی ساخت جستجو در بین عنوان های برنامه اندروید را آموزش بدهم. مثلا فرض کنید که شما یک برنامه اندروید ساخته اید که دارای 200 قسمت می باشد و هر قسمت دارای یک عنوان خاص است، من به شما آموزش می دهم که چگونه یک صفحه مخصوص جستجو بسازید که ابتدا همه 200 قسمت را به صورت یک لیست نمایش بدهد و سپس، کاربر کلمات مورد نظر خود را وارد کند و آنگاه، در لیست، تنها عنوان هایی باقی بماند که کلمه مورد نظر کاربر، در آنها وجود دارد. کاربر با اشاره بر روی هر عنوان آموزشی، به صفحه مربوط به آن، هدایت خواهد شد.

کدها با این فرض نوشته شده اند که هیچ دو مبحثی، دارای عنوان برابر نیستند (داشتن عنوان برابر می تواند باعث باز شدن همزمان هر دو مبحث، هنگام اشاره کاربر بر روی نتایج شود. این مورد را به زودی تغییر خواهم داد تا کدها برای عنوان های برابر نیز مشکلی نداشته باشد، البته انتخاب عنوان برابر، زیاد جالب نیست ولی به هر حال، در آینده این مورد را نیز در نظر خواهم گرفت)

دسترسی به صفحه جستجو نیز به این صورت خواهد بود که در action bar ، یک عکس به شکل ذره بین قرار می دهیم و کاربر با اشاره بر روی آن، به صفحه جستجو هدایت می شود.

 

آموزش ساخت قسمت جستجو در عنوان های مباحث، برای برنامه اندروید


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین