تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ساختار دو نوع متغیر HashSet و HashMap در برنامه نویسی اندروید، کاملا متفاوت می باشد.

HashSet یک نوع متغیر است (با ساختار Set) که برای ذخیره مجموعه ای (Set) از عناصر به کار می رود (عناصر غیر تکراری) ( کلید شماره 3374 ). بنابراین نماد آن به شکل ریاضی را می توانیم به صورت زیر نمایش بدهیم :


{1,2,3,4,5}
اما HashMap یک نوع متغیر است (با ساختار Map) که در آن، زوج مقادیری بر اساس الگوی ((کلید-مقدار)) (key-value) ذخیره می شود ( کلید شماره 3002 ). بنابراین نماد آن به شکل ریاضی را می توانیم به صورت زیر نمایش بدهیم :


{a -> 1, b -> 2, c -> 2, d -> 1}
بنابراین چنانچه قصد داریم که مقادیر ذخیره شده، بر اساس یک کلید (key - نام) قابل تشخیص باشند، از HashMap استفاده می کنیم، اما اگر شناسایی مقادیر مهم نباشد و تنها بخواهیم که آنها را به صورت یک مجموعه مقادیر داشته باشیم، آنگاه HashSet می تواند به کار برود (یا مواردی مثل Array و ArrayList).


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین