تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 در این مبحث قصد داریم که روشی برای مشاهده (و البته دسترسی) به فایل های منبع (عکس، آهنگ و ...) موجود در یک فایل apk را شرح بدهیم. باید دقت داشت که این روش، به درد دیدن کدهای برنامه اندروید مورد نظر نمی خورد و شما تنها فایل هایی را می بینید که یک سری متن نامفهوم در آنها نوشته شده است، اما برای دستیابی به عکس ها، آهنگ ها و سایر منابعی که به صورت فایل در پروژه اندروید قرار داده شده اند، می توانید از این روش استفاده کنید.

برای نشان دادن مراحل این روش، من از فایل apk مربوط به بازی Subway Surf استفاده می کنم. برای این منظور، فایل apk را از اینترنت دریافت کرده ام که دارای پسوند apk می باشد :

مشاهده و دسترسی به فایل های منبع (عکس، آهنگ و ...) موجود در یک فایل apk متعلق به یک برنامه اندروید
اینکه بتوانید در ویندوز، پسوند فایل ها را ببینید، اهمیت دارد و بدون آن، امکان استفاده از این روش نیست. بنابراین چنانچه در ویندوز شما، پسوند فایل ها نمایش داده نمی شود، کلید شماره 2655 را بخوانید تا چگونگی تعیین نمایش پسوند (extension) فایل ها در ویندوز را متوجه بشوید.

پسوند فایل را از apk به zip تبدیل می کنیم :

مشاهده و دسترسی به فایل های منبع (عکس، آهنگ و ...) موجود در یک فایل apk متعلق به یک برنامه اندروید
سپس با یک نرم افزار مخصوص فشرده سازی فایل ها (مثل winzip یا winrar) ، فایل را از حالت فشرده در می آوریم (همان روش معمولی unzip کردن فایل هایی که قبلا فشره شده اند)


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین