تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 معمولا در اجرای برخی کدها (دستورها)، ممکن است یک سری خطاها به وجود بیاید که باید آنها را پیش بینی کنیم. ایجاد خطا می تواند باعث force close (یعنی بسته شدن برنامه اندروید) شود. بنابراین با ترکیب try و catch می توانیم تعیین کنیم که در صورت ایجاد خطا در اجرای یک سری دستور، به جای آنها، دستوراتی دیگر اجرا گردد. برای این نوع کدنویسی، می توان Exception های مختلفی را در نظر گرفت، شکل کلی این نوع کدنویسی، به صورت زیر می باشد :


try {
    // first commands
} catch (Exception e) {
    //  second commands
}
نکته
دقت شود که می توانیم برای catch هیچ دستوری تعریف نکنیم (این شیوه، برای زمانی به کار می رود که تنها بخواهیم در صورت بروز خطا در اجرای دستوراتمان، مشکلی در اجرای برنامه پیش نیاید، یعنی force close ایجاد نشود). بنابراین در این موارد، می توان کدها را به صورت زیر نوشت :


try {
    // commands
} catch (Exception e) {
}
که در آن به جای عیارت // commands ، باید کدهای مورد نظرمان را بنویسیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین